Kalite Politikamız

Sektöründe her zaman fark yaratmaya çalışan Avcar Sigorta, müşterilerine yönelik hizmetlerinde “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”ni en üst seviyede tutmak ve bu hizmeti daha da ileriye taşımak içim aralıksız olarak şirket içi kurumsal iletişim yönetim sistemlerini benimseyerek faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Kalite Politikamız

  • Avcar Sigorta kuruluşundan itibaren “ Değerleriniz Güven Altında ”  sloganı ile hareket ederek, sektörde güvenilir ve sağlam bir yer edinmiş ve bu konumunu müşteriler memnuniyetini ön planda tutarak geliştirerek sürdürmektedir.
  • Tüm hizmetlerimizin müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirilmesi “Avcar Sigorta Kurumsal Kalite Politika’sının temelini oluşturmaktadır.
  • Yönetim politikamız, ekonomik ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda çeşitlilik gösteren müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayarak müşteri sürekliliğini sağlamak ve rekabetçi bir yaklaşımla en iyi hizmet ve fiyatları müşterilerimize sunmaktır.
  • Kurumsal yönetişim ve toplam kalite yönetimi ilkelerinin tüm Avcar Sigorta paydaşları tarafından uygulanması için çeşitli çalışmalar yapılmakta ve içselleştirilmesi sağlanmaktadır. Süreç yönetimi kapsamında dönemsel olarak iç denetimler gerçekleştirilmektedir.